OSRAM DECOR TERRAZZO BALL PEND 1XGU10 BL OSRAM
KOD KRAT.:OS4099854461637
KOD VÝR.:4099854461637
EAN.:4099854461637
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075276772 |
| Rozměry | 14,6x21,4x7,2 mm |
| Balení | 50 ks |
| Délka | 2000 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 80 mm |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 12 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 120 mm |
| Výška balení | 5 mm |
| EAN | 4058075276772 | set | 12 | set |
| KOD | OSIAYPF03/MB | set | 12 | set |
| EAN | 4058075276789 | box | 11 | set |
KOD KRAT.:OS4099854461637
KOD VÝR.:4099854461637
EAN.:4099854461637
KOD KRAT.:PHI50673/30/P0
KOD VÝR.:8718696170212
EAN.:8718696170212
KOD KRAT.:OS4099854461330
KOD VÝR.:4099854461330
EAN.:4099854461330
KOD KRAT.:OS4099854674525
KOD VÝR.:4099854674525
EAN.:4099854674525
KOD KRAT.:OS4099854624407
KOD VÝR.:4099854624407
EAN.:4099854624407
KOD KRAT.:PHVCDMT50/930ELITE
KOD VÝR.:872790093060300
EAN.:8727900930603
KOD KRAT.:OS4099854625589
KOD VÝR.:4099854625589
EAN.:4099854625589
KOD KRAT.:OS4099854529016
KOD VÝR.:4099854529016
EAN.:4099854529016
KOD KRAT.:OS4099854528910
KOD VÝR.:4099854528910
EAN.:4099854528910
KOD KRAT.:OS4099854624384
KOD VÝR.:4099854624384
EAN.:4099854624384
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena