Schneider rozvodnice pod omítku Easy9.EU 8mod. IP40 průhledná dvířka bílá N/PE
KOD KRAT.:AMEZ9EUA108
KOD VÝR.:EZ9EUA108
EAN.:3606486369975
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Unica System+ |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606489452230 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 250 mm |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 25 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 179 mm |
| Výška balení | 79 mm |
| EAN | 3606489452230 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMNU173418 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMEZ9EUA108
KOD VÝR.:EZ9EUA108
EAN.:3606486369975
KOD KRAT.:DELXTS4100-1
KOD VÝR.:XTS4100-1
EAN.:6410014500566
KOD KRAT.:NAH384015000
KOD VÝR.:384015000
EAN.:8595209905505
KOD KRAT.:BEP4534
KOD VÝR.:1450000310
EAN.:8592920077658
KOD KRAT.:NO102399
KOD VÝR.:102399
EAN.:8592765024008
KOD KRAT.:OSZHIM15
KOD VÝR.:4050300003085
EAN.:4050300003085
KOD KRAT.:SP33290701
KOD VÝR.:33290701
EAN.:4013902020324
KOD KRAT.:KKKEFZ80/VDZ_KB
KOD VÝR.:KEFZ 80/VDZ_KB
EAN.:8595568936271
KOD KRAT.:AMMIP22108
KOD VÝR.:MIP22108
EAN.:3606480147944
KOD KRAT.:AMEZ9EUC312
KOD VÝR.:EZ9EUC312
EAN.:3606486370087
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena