ABB LEVIT rámeček čtyřnásobný vodorovný/svislý ;slon.kost/bílá
KOD KRAT.:AB3901H-A05040 17
KOD VÝR.:3901H-A05040 17
EAN.:8592624067757
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Unica System+ |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606489452117 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 185 mm |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 18.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 180 mm |
| Výška balení | 80 mm |
| Barevné provedení | antracit |
| EAN | 3606489452117 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMNU122454 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB3901H-A05040 17
KOD VÝR.:3901H-A05040 17
EAN.:8592624067757
KOD KRAT.:MOHEL/1W/E/3/SE/X/OP
KOD VÝR.:OZN/HEL/1W/E/3/SE/X/OP
EAN.:5902448911656
KOD KRAT.:AN211P/15X10/CERV
KOD VÝR.:5906194000923
EAN.:5906194000923
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena