OSRAM nabíječ.baterií OEBCS405ESN BATTERY charge 405 ESSENTIAL 6/12V 5A
KOD KRAT.:OSAOEBCS405ESN
KOD VÝR.:4062172406703
EAN.:4062172406703
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 4099854188190 |
| Délka | 1195mm |
| Šířka | 295mm |
| Výška | 20mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | false |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 3675 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | II |
| Výška/hloubka | 20.00 |
| Životnost | 72000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 35 W |
| Úhel vyzařování | 90 st. |
| Užitý zdroj | LED |
| EAN | 4099854188190 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854188190 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854242397 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSAOEBCS405ESN
KOD VÝR.:4062172406703
EAN.:4062172406703
KOD KRAT.:PHI8720169299153
KOD VÝR.:872016929915300
EAN.:8720169299153
KOD KRAT.:PHLEDCPG91.9W/830
KOD VÝR.:872016930183200
EAN.:8720169301832
KOD KRAT.:AB1SLM004102A1108
KOD VÝR.:1SLM004102A1108
EAN.:8000126160703
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena