Schneider ovládací hlavice otočná zB4BD3 HARMONy 3-polev.polohy černá
KOD KRAT.:AMZB4BD3
KOD VÝR.:ZB4BD3
EAN.:3389110888966
| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 3389110908084 |
| Rozměry | 54x45x34mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 34 mm |
| Podskupina zboží | Vačkové spínače |
| přepravní rozměr cm | 4.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 45 mm |
| Výška balení | 34 mm |
| EAN | 3389110908084 | ks | 1 | ks |
| EAN | 53389110908089 | pck | 3 | ks |
| EAN | 43389110908082 | box | 11 | ks |
| KOD | AMZB5AV033 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMZB4BD3
KOD VÝR.:ZB4BD3
EAN.:3389110888966
KOD KRAT.:YETDII20A
KOD VÝR.:112123
EAN.:3838895000150
KOD KRAT.:AMZB5AS834
KOD VÝR.:ZB5AS834
EAN.:3389110906912
KOD KRAT.:MOGEOOL8000SO4/9005
KOD VÝR.:GEOOL8000SO4/9005/ND
EAN.:8596099176280
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena