ABB ELEMENT kryt zásuv. komunikační ;bílá/led.bílá
KOD KRAT.:AB5014E-A00100 01
KOD VÝR.:5014E-A00100 01
EAN.:8595017237379
| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 3389110089547 |
| Rozměry | 54x58x44mm |
| Balení | 5 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 54 mm |
| Patice | NIL |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| přepravní rozměr cm | 5.8 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 44 mm |
| Výška balení | 58 mm |
| Způsob montáže | zepředu |
| EAN | 3389110089547 | ks | 1 | ks |
| EAN | 13389110089544 | pck | 3 | ks |
| EAN | 43389110089545 | box | 11 | ks |
| KOD | AMZBE1026 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB5014E-A00100 01
KOD VÝR.:5014E-A00100 01
EAN.:8595017237379
KOD KRAT.:DRH377BL1
KOD VÝR.:50936830
EAN.:5000394063006
KOD KRAT.:WG887-953
KOD VÝR.:887-953
EAN.:4055143619257
KOD KRAT.:RTISAAC
KOD VÝR.:ISAAC
EAN.:8594031136200
KOD KRAT.:BEJ0199
KOD VÝR.:2504200100
EAN.:8595025316387
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena