PHILIPS LED transformátor 150W 24VDC 220-240V
KOD KRAT.:PHW775346
KOD VÝR.:871869977534600
EAN.:8718699775346
| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 3389110764499 |
| Rozměry | 160x20x110mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 160 mm |
| Krytí | IP65/67 |
| Podskupina zboží | Vačkové spínače |
| přepravní rozměr cm | 16 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 110 mm |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 20 mm |
| EAN | 3389110764499 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMXB6AV4BB | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHW775346
KOD VÝR.:871869977534600
EAN.:8718699775346
KOD KRAT.:OS4099854177934
KOD VÝR.:4099854177934
EAN.:4099854177934
KOD KRAT.:OSA4062172423939
KOD VÝR.:4062172423939
EAN.:4062172423939
KOD KRAT.:OS4099854177729
KOD VÝR.:4099854177729
EAN.:4099854177729
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena