OSRAM DECOR PAPER DROP PEND LINEAR 3XE27 OSRAM
KOD KRAT.:OS4099854460654
KOD VÝR.:4099854460654
EAN.:4099854460654
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854448775 |
| Délka | 5 |
| Šířka | 8.00 |
| Balení | 8 ks |
| Technické parametry: | |
| Podskupina zboží | Liniová |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Úhel vyzařování | 170 st. |
| Výška/hloubka | 1960-01-01 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 24 W |
| Světelný tok | 2100 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4099854448782 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4099854448775 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854448775 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854460654
KOD VÝR.:4099854460654
EAN.:4099854460654
KOD KRAT.:PHW775346
KOD VÝR.:871869977534600
EAN.:8718699775346
KOD KRAT.:OS4099854177934
KOD VÝR.:4099854177934
EAN.:4099854177934
KOD KRAT.:OSA4062172423939
KOD VÝR.:4062172423939
EAN.:4062172423939
KOD KRAT.:OS4099854177729
KOD VÝR.:4099854177729
EAN.:4099854177729
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena