ABB TANGO přepínač střídavý ř.6 bezšroub. IP44 ;kouř.šedá
KOD KRAT.:AB3559A-A06940 S2
KOD VÝR.:3559A-A06940 S2
EAN.:8592624114505
| Výrobce: | |
| Produktová řada | SEDNA |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606481479945 |
| Rozměry | 37x73x73mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Podskupina zboží | vypínače Schneider |
| přepravní rozměr cm | 7.5 cm |
| Řazení vypínače | ř.7 |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 75 mm |
| Výška balení | 40 mm |
| Barevné provedení | antracit |
| Krytí | IP20 |
| Strojek/rámeček | strojek |
| KOD | AMSDD114107 | ks | 1 | ks |
| EAN | 3606481479945 | ks | 1 | ks |
| EAN | 13606481479942 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:AB3559A-A06940 S2
KOD VÝR.:3559A-A06940 S2
EAN.:8592624114505
KOD KRAT.:AMSDD214106
KOD VÝR.:SDD214106
EAN.:3606481482204
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena