BETTERMANN matice k průchodce PVC PG29 Kód:2043297
KOD KRAT.:OB2043297
KOD VÝR.:2043297
EAN.:4012195179177
| Výrobce: | |
| Produktová řada | STANDARD |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300891255 |
| Balení | 50 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 13 mm |
| Patice | B8.5d |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 1.5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 10 mm |
| Užití | Pomocný světlomet |
| Výška balení | 15 mm |
| Napětí | 12 V |
| Příkon | 1.2 W |
| EAN | 4050300891255 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321043085 | box | 11 | ks |
| EAN | 4008321096753 | bal | 4 | ks |
| KOD | OSA2721MF | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OB2043297
KOD VÝR.:2043297
EAN.:4012195179177
KOD KRAT.:OSA7528
KOD VÝR.:4050300838069
EAN.:4050300838069
KOD KRAT.:AMA9DC3720
KOD VÝR.:A9DC3720
EAN.:3606481328656
KOD KRAT.:PHLEDA23/827/BL
KOD VÝR.:871869976463000
EAN.:8718699764630
KOD KRAT.:AN111P/50X9/SEDSTR
KOD VÝR.:111P50X9
EAN.:5906194002224
KOD KRAT.:OSA64193-01B
KOD VÝR.:4050300925127
EAN.:4050300925127
KOD KRAT.:OSA64211NBS
KOD VÝR.:4052899992665
EAN.:4052899992665
KOD KRAT.:OSA2341
KOD VÝR.:4008321132529
EAN.:4008321132529
KOD KRAT.:MGLG7105.5/CW/E27
KOD VÝR.:LG7105.5-E27-4000K
EAN.:4892657063721
KOD KRAT.:PHIW8719514551855
KOD VÝR.:871951455185500
EAN.:8719514551855
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena