PHILIPS nástěnné svítidlo LED myGarden Samondra 12W 1200lm/827 IP44 ;antracit
KOD KRAT.:PHI17391/93/P0
KOD VÝR.:8718696165935
EAN.:8718696165935
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Easy9.EU |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606486370070 |
| Rozměry | 256x326x103mm |
| Šířka | 256 |
| Výška | 326 |
| Balení | 5 ks |
| Délka | 103 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 103 mm |
| Podskupina zboží | Rozvodnice a rozvaděče |
| pozn. | N/PE |
| přepravní rozměr cm | 40 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 256 mm |
| Výška balení | 326 mm |
| Krytí | IP40 |
| Počet modulů | 24 |
| EAN | 3606486370070 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMEZ9EUC212 | ks | 1 | ks |
| EAN | 159964850041945631 | box | 11 | ks |
| EAN | 13606486370077 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHI17391/93/P0
KOD VÝR.:8718696165935
EAN.:8718696165935
KOD KRAT.:KAH03VVH2-F2x0.75B
EAN.:5907702810737
KOD KRAT.:AMNU800218
KOD VÝR.:NU800218
EAN.:3606489458331
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena