Schneider jistič iC60H 1-pól. 10A B 10kA
KOD KRAT.:AMA9F06110
KOD VÝR.:A9F06110
EAN.:3606480437793
| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Produktová řada | Acti 9 |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606480485046 |
| Délka | 220 |
| Rozměry | 215x22x30mm |
| Balení | 5 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 30 mm |
| Druh strojku | propojovací lišta |
| Počet pólů | 3 |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| Proudová zátěž | 100 A |
| přepravní rozměr cm | 3 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 16 mm |
| Výška balení | 30 mm |
| Napětí | 220-240 V |
| Počet modulů | 12 |
| EAN | 3606480485046 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMA9XPH312 | ks | 1 | ks |
| EAN | 13606480485043 | bal | 4 | ks |
| EAN | 43606480485044 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:AMA9F06110
KOD VÝR.:A9F06110
EAN.:3606480437793
KOD KRAT.:AMA9F04316
KOD VÝR.:A9F04316
EAN.:3606480440663
KOD KRAT.:AMA9Z21440
KOD VÝR.:A9Z21440
EAN.:3606480443206
KOD KRAT.:AMA9F06116
KOD VÝR.:A9F06116
EAN.:3606480437816
KOD KRAT.:EESN7MO
KOD VÝR.:1000011
EAN.:8592847000289
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena