MODUS LED panel Q 54W 4800lm/4000 IP40 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOQN3C600/1050ND/90
KOD VÝR.:QN3C600/1050ND/90
EAN.:8596099029845
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099121181 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 700 mm |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| přepravní rozměr cm | 70 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Součástí akce | MODUS Akce jaro |
| Světelný tok | 4700 lm |
| Šířka balení | 650 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Výška balení | 63 mm |
| Krytí | IP20 |
| Příkon | 39 W |
| KOD | MOUSAL4000A4KN/NDMUL | ks | 1 | ks |
| EAN | 8596099121181 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOQN3C600/1050ND/90
KOD VÝR.:QN3C600/1050ND/90
EAN.:8596099029845
KOD KRAT.:MOQN5F600/DI/B1400DA
KOD VÝR.:QN5F600/DI/B/1400DALI
EAN.:8596099065720
KOD KRAT.:MOIBP4000C4KO600ND/9
KOD VÝR.:IBP4000C4KO600ND/90
EAN.:8596099084028
KOD KRAT.:SIWZ429-1
KOD VÝR.:WZ429-1
EAN.:8592718024154
KOD KRAT.:MOQN5A600/700ND/90
KOD VÝR.:QN5A600/700ND/90
EAN.:8596099050061
KOD KRAT.:AB3558E-A00610 01
KOD VÝR.:3558E-A00610 01
EAN.:8595017272738
KOD KRAT.:MOISRAC4KVM4V160ND1F
KOD VÝR.:ISRAC4KVM4V160/ND1050FS
EAN.:8596099067014
KOD KRAT.:TEZKZIM60
KOD VÝR.:8585011200318
EAN.:8585011200318
KOD KRAT.:SI1L67DZ
KOD VÝR.:1L67DZ
EAN.:8592718028732
KOD KRAT.:OSIAYPC/P01/C/1
KOD VÝR.:4058075402195
EAN.:4058075402195
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena