PHILIPS downlight "bodovka" Thermal 1x35W GU10 IP44 ;chrom˙
KOD KRAT.:PHI59910/11/PN
KOD VÝR.:8718696154168
EAN.:8718696154168
| Délka balení | 40 mm |
|---|---|
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 40 mm |
| Druh strojku | proudový chránič |
| Počet pólů | 2 |
| Proudová zátěž | 25 A |
| Zástavbová hloubka | 73 |
| Způsob montáže | na DIN lištu |
| EAN | 3606480442186 |
| Rozměry | 100x88x40mm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| Výrobce | Schneider |
| Produktová řada | Acti 9 |
| Napětí | 220-240 V |
| Zkratová odolnost | 10 kA |
| Krytí | IP20 |
| Balení | 6 ks |
KOD KRAT.:PHI59910/11/PN
KOD VÝR.:8718696154168
EAN.:8718696154168
KOD KRAT.:PHQZRS750CCPEBK
KOD VÝR.:871155914152799
EAN.:8711559141527
KOD KRAT.:PHI53172/31/P0
KOD VÝR.:8718696154519
EAN.:8718696154519
KOD KRAT.:PHLEDCPB5/827F
KOD VÝR.:871951431250000
EAN.:8719514312500
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena