DURACELL baterie hodinková 392/384 ;BL1
KOD KRAT.:DRH392/384BL1
KOD VÝR.:50953110
EAN.:5000394067936
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099036331 |
| Délka | 596 |
| Šířka | 596 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Krytí | IP54 |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - strukturovaný |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 6900 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | I |
| Účinnost svítidla | 125 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška/hloubka | 90 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová hloubka | 90 |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 55 W |
| KOD | MOIBP6000A4KNDALI | ks | 1 | ks |
| EAN | 8596099036331 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:DRH392/384BL1
KOD VÝR.:50953110
EAN.:5000394067936
KOD KRAT.:PHQBVP125-558977
KOD VÝR.:872016955897700
EAN.:8720169558977
KOD KRAT.:OB1009036
KOD VÝR.:1009036
EAN.:4012195007517
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena