EMOS spínací adaptér mechanická 230 V/16 A max MH24 (1FD/2A) Kód:P5502
KOD KRAT.:BEP5502
KOD VÝR.:1907010010
EAN.:8595025319739
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CEDAR PLUS |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3303432400132 |
| Váha | 0.095 kg |
| Rozměry | 79x48x66mm |
| Šířka | 66 |
| Výška | 79 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 50 mm |
| Kontrolka | Není |
| Materiál | plast |
| Počet klapek | 1 |
| Podskupina zboží | vypínače Schneider |
| přepravní rozměr cm | 6.5 cm |
| Řazení vypínače | ř.1 |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 65 mm |
| Výška balení | 50 mm |
| Způsob montáže | na povrch |
| Barevné provedení | šedá |
| Druh strojku | spínač |
| Krytí | IP44 |
| Napětí | 220-240 V |
| Proudová zátěž | 16 A |
| Strojek/rámeček | komplet |
| EAN | 13303432400139 | box | 11 | ks |
| KOD | AMWDE000610 | ks | 1 | ks |
| EAN | 3303432400132 | ks | 1 | ks |
| EAN | 23303432400136 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:BEP5502
KOD VÝR.:1907010010
EAN.:8595025319739
KOD KRAT.:AB3553-05289 B1
KOD VÝR.:3553-05289 B1
EAN.:8595017203992
KOD KRAT.:AB5513A-C02357 B
KOD VÝR.:5513A-C02357 B
EAN.:8595017263033
KOD KRAT.:SIPF-S
KOD VÝR.:PF-S
EAN.:8592718022594
KOD KRAT.:SIPF-SB
KOD VÝR.:PF-SB
EAN.:8592718022600
KOD KRAT.:AB3251-01910
KOD VÝR.:3251-01910
EAN.:8595017202056
KOD KRAT.:AB3553-06289 B1
KOD VÝR.:3553-06289 B1
EAN.:8595017204333
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:AMWDE000610_pos
KOD VÝR.:WDE000610
EAN.:3303432400132
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena