EMOS Zásuvka nástěnná 1-násobná, 16A/250V, IP54
KOD KRAT.:BEA1397
KOD VÝR.:3104139700
EAN.:8592920030844
| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Produktová řada | ASFORA |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606480729508 |
| Rozměry | 42x71x71mm |
| Šířka | 71 |
| Výška | 71 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| bezaholegový | ANO |
| Délka balení | 40 mm |
| Druh strojku | síťová zásuvka |
| Materiál | plast |
| odolnost svítidla | Ostatní |
| Podskupina zboží | vypínače Schneider |
| přepravní rozměr cm | 7 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 70 mm |
| Výška balení | 40 mm |
| Zást. hloubka krabice | 40.0 |
| Způsob montáže | zápustný (sádrokarton) |
| Barevné provedení | antracit |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Strojek/rámeček | komplet |
| KOD | AMEPH2800171 | ks | 1 | ks |
| EAN | 3606480729508 | ks | 1 | ks |
| EAN | 13606480729505 | pck | 3 | ks |
| EAN | 43606480729506 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:BEA1397
KOD VÝR.:3104139700
EAN.:8592920030844
KOD KRAT.:AMEPH5800571
KOD VÝR.:EPH5800571
EAN.:3606480729850
KOD KRAT.:AMEPH0300171
KOD VÝR.:EPH0300171
EAN.:3606480729270
KOD KRAT.:AMEPH5810371
KOD VÝR.:EPH5810371
EAN.:3606480729881
KOD KRAT.:MDBV125
KOD VÝR.:BV 1.25
EAN.:8594031133834
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena