Schneider ASFORA komplet jednonásobný zásuvka síťová 2P+PE ANTRACIT IP20
KOD KRAT.:AMEPH2800171
KOD VÝR.:EPH2800171
EAN.:3606480729508
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920030844 |
| Balení | 60 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 60 mm |
| Krytí | IP54 |
| Podskupina zboží | Ostatní značky |
| přepravní rozměr cm | 20 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 140 mm |
| Výška balení | 200 mm |
| Barevné provedení | šedá |
| Druh strojku | zásuvka |
| EAN | 8592920030844 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEA1397 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMEPH2800171
KOD VÝR.:EPH2800171
EAN.:3606480729508
KOD KRAT.:MGLC0404.9/CW/E14
KOD VÝR.:LC0404.9-E14-4000K
EAN.:4892657053463
KOD KRAT.:BEP0039
KOD VÝR.:1906100050
EAN.:8595025391834
KOD KRAT.:PHWPBHL1000L78
KOD VÝR.:871150006237600
EAN.:8711500062376
KOD KRAT.:VA56703
KOD VÝR.:56703
EAN.:4008496550616
KOD KRAT.:AMEZ9EUA212
KOD VÝR.:EZ9EUA212
EAN.:3606486369999
KOD KRAT.:PHIH8719514341357
KOD VÝR.:871951434135700
EAN.:8719514341357
KOD KRAT.:SASPCLT35120R
KOD VÝR.:CLT.10.2110R
EAN.:8014748306135
KOD KRAT.:AMNU800218
KOD VÝR.:NU800218
EAN.:3606489458331
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena