PHILIPS HUE-WA Hue Secure Cam Battery | White EU 1pk
KOD KRAT.:PHIH8719514492936
KOD VÝR.:871951449293600
EAN.:8719514492936
| Výrobce: | |
| Výrobce | PILA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8727900017922 |
| Balení | 100 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 55 mm |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | Žárovky |
| přepravní rozměr cm | 9.4 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 55 mm |
| Výška balení | 94 mm |
| Napětí | 24 V |
| Patice | E27 |
| EAN | 08727900017939 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8727900017939 | box | 11 | ks |
| GPC | 920023520532 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872790001792249 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8727900017922 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHPIZ24KL60 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIH8719514492936
KOD VÝR.:871951449293600
EAN.:8719514492936
KOD KRAT.:FPGN11
KOD VÝR.:4GN-11
EAN.:5906197305001
KOD KRAT.:OSISFCI18/830
KOD VÝR.:4058075617940
EAN.:4058075617940
KOD KRAT.:DELXTS21-2
KOD VÝR.:XTS21-2
EAN.:6410014506216
KOD KRAT.:PHL36/16
KOD VÝR.:871150072751040
EAN.:8711500727510
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena