PHILIPS LED kapka P48 7W/60W E27 4000K 806lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:PHLEDP7/CWF/E27
KOD VÝR.:8719514309722
EAN.:8719514309722
| Výrobce: | |
| Výrobce | PILA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8727900970388 |
| Energetická třída | G |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | B35 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 25 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E14 |
| Příkon | 3 W |
| Světelný tok | 250 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 8727900970388 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002966831 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872790097038800 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHPIEB3/WWF/E14 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDP7/CWF/E27
KOD VÝR.:8719514309722
EAN.:8719514309722
KOD KRAT.:PHIH8720169331037
KOD VÝR.:8720169331037
EAN.:8720169331037
KOD KRAT.:SIPS06
KOD VÝR.:PS06
EAN.:8595092107376
KOD KRAT.:EABC-U-1/8-TW-ECO
KOD VÝR.:281697
EAN.:4015082816971
KOD KRAT.:PHIH8720169330610
KOD VÝR.:8720169330610
EAN.:8720169330610
KOD KRAT.:KK8654_HB
KOD VÝR.:8654_HB
EAN.:8595057613270
KOD KRAT.:OSF4099854199875
KOD VÝR.:4099854199875
EAN.:4099854199875
KOD KRAT.:KACYKY4B4
KOD VÝR.:CYKY4x4
EAN.:5907802037645
KOD KRAT.:MGLC0404.9/WW/E14
KOD VÝR.:LC0404.9-E14-2700K
EAN.:4892657053456
KOD KRAT.:PHI17382/30/PN
KOD VÝR.:8718696165843
EAN.:8718696165843
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena