LEDVANCE SMART+ stolní lampička Table 5W 270lm/3000 WIFI˙
KOD KRAT.:OSISMTABLE5
KOD VÝR.:4058075564466
EAN.:4058075564466
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8711500115782 |
| Váha | .308 kg |
| Délka | 136 |
| Rozměry | 136x121x121mm |
| Balení | 12 ks |
| Průměr | 121 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 111 mm |
| Označení zdroje | PAR38 |
| Podskupina zboží | Žárovky |
| přepravní rozměr cm | 13.6 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 111 mm |
| Tvar zdroje | reflektorová žárovka |
| Typ reflektoru | PAR38 |
| Užitý zdroj | klasická žárovka |
| Výška balení | 141 mm |
| Životnost | 5000 hod |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Příkon | 100 W |
| EOC | 871150011578220 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500115782 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871150011578215 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08727900207231 | bal | 4 | ks |
| EAN | 08711500129185 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8727900207231 | box | 11 | ks |
| GPC | 923801244209 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500129185 | box | 11 | ks |
| KOD | PHZIR100PAR38KL | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSISMTABLE5
KOD VÝR.:4058075564466
EAN.:4058075564466
KOD KRAT.:DRCR2032BL2
KOD VÝR.:5000394203921
EAN.:5000394203921
KOD KRAT.:PHI8721103131256
KOD VÝR.:872110313125600
EAN.:8721103131256
KOD KRAT.:OSILPC33/90/840
KOD VÝR.:4099854017223
EAN.:4099854017223
KOD KRAT.:MOSPMP5000KN4/550/ND
KOD VÝR.:SPMP5000KN4/550/ND
EAN.:8596099101831
KOD KRAT.:MOHSP/2x3W/C/1/SE/X/
KOD VÝR.:OZN/HSP/2x3W/C/1/SE/X/TR/OTW
EAN.:5902448911922
KOD KRAT.:PHI8721103039958
KOD VÝR.:872110303995800
EAN.:8721103039958
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena