OSRAM halogenová žárovka HLX64640 150W 24V G6.35 speciální
KOD KRAT.:OSHLX64640
KOD VÝR.:4050300006727
EAN.:4050300006727
| Výrobce: | |
| Produktová řada | MASTER super 80 |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 25 ks |
| EAN | 8711500558770 |
| Váha | 0.1508 kg |
| Délka | 970 |
| Průměr | 26 |
| Energetická třída | A |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | Zářivky |
| Průměr trubice | 28 |
| přepravní rozměr cm | 97 cm |
| Reflektor | NE |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Tvar zdroje | T8 |
| Užitý zdroj | zářivka |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Patice | G13 |
| Příkon | 36 W |
| Světelný tok | 3100 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EOC | 871150055877040 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500558770 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500558787 | box | 11 | ks |
| EAN | 08711500558787 | box | 11 | ks |
| KOD | PHL36/840-1 | ks | 1 | ks |
| GPC | 927923084014 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSHLX64640
KOD VÝR.:4050300006727
EAN.:4050300006727
KOD KRAT.:SYLFS22
KOD VÝR.:0024455
EAN.:5410288244334
KOD KRAT.:PHLEDA17.5W/WW
KOD VÝR.:871869976457900
EAN.:8718699764579
KOD KRAT.:ENFCR2
KOD VÝR.:7638900026429
EAN.:7638900026429
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
KOD KRAT.:MGLG204045/WW/E14
KOD VÝR.:LG204045-OPv00-E14-2700K
EAN.:4892657100402
KOD KRAT.:PHLEDCA13/WW/BL
KOD VÝR.:871869976451700
EAN.:8718699764517
KOD KRAT.:PHELEDTC8/840
KOD VÝR.:871951445977900
EAN.:8719514459779
KOD KRAT.:OSER7S11815/827D
KOD VÝR.:4099854048753
EAN.:4099854048753
KOD KRAT.:RTSUPERCLIK1_pos
KOD VÝR.:SUPERCLIK1
EAN.:8050040860227
KOD KRAT.:PHIH8720169320536
KOD VÝR.:8720169320536
EAN.:8720169320536
KOD KRAT.:AB3557G-A07340 B1
KOD VÝR.:3557G-A07340 B1
EAN.:8595017206146
KOD KRAT.:ANHELP45X5-SADA
KOD VÝR.:HELP
EAN.:5906194020600
KOD KRAT.:GPCR2032
KOD VÝR.:1042203215
EAN.:4891199001147
KOD KRAT.:SIPF13
KOD VÝR.:PF13
EAN.:8595092122065
KOD KRAT.:MO12023610205
KOD VÝR.:12023610205
KOD KRAT.:AMA9Z21425
KOD VÝR.:A9Z21425
EAN.:3606480443176
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena