MODUS LED panel ID 50W 5600lm/3000 IP20 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOIDRC1KO3V1ND600/10
KOD VÝR.:IDRC1KO3V1ND600/1050ISO3
EAN.:8595073712896
| Výrobce: | |
| Produktová řada | MASTER Secura |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8711500640109 |
| Délka | 604 |
| Balení | 25 ks |
| Průměr | 26 |
| Energetická třída | A |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | Zářivky |
| Průměr trubice | 28 |
| Reflektor | NE |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Tvar zdroje | lineární |
| Užitý zdroj | zářivka |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Patice | G13 |
| Příkon | 18 W |
| Světelný tok | 1300 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 8711500640109 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500640116 | bal | 4 | ks |
| EOC | 871150064010940 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHL18/840SECURA | ks | 1 | ks |
| GPC | 927920484076 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08711500640116 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MOIDRC1KO3V1ND600/10
KOD VÝR.:IDRC1KO3V1ND600/1050ISO3
EAN.:8595073712896
KOD KRAT.:MOQN2F600/1050ND
KOD VÝR.:QN2F600/1050ND
EAN.:8596099084257
KOD KRAT.:MOQN3C600/700DIM
KOD VÝR.:QN3C600/700DIM
EAN.:8596099048396
KOD KRAT.:MOIDSA2KN4V1DALI600
KOD VÝR.:IDSA2KN4V1DALI600/1050ISO5
EAN.:8596099016203
KOD KRAT.:MOQN3A625/1050ND/90
KOD VÝR.:QN3A625/1050ND/90
EAN.:8596099037482
KOD KRAT.:OS4099854625923
KOD VÝR.:4099854625923
EAN.:4099854625923
KOD KRAT.:MOQ3E600/B250ND/90
KOD VÝR.:Q3E600/B250ND/90
EAN.:8596099012687
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena