PHILIPS HUE Hue Flux outdoor strip light 6m EU
KOD KRAT.:PHH8721103089090
KOD VÝR.:872110308909000
EAN.:8721103089090
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169072336 |
| Rozměry | 122x60x122mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 70 mm |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 15.5 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 14 mm |
| Výška balení | 155 mm |
| EAN | 8720169072336 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003601032 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08720169072343 | box | 11 | ks |
| KOD | PHIW8720169072336 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHH8721103089090
KOD VÝR.:872110308909000
EAN.:8721103089090
KOD KRAT.:GH-DID10-14
KOD VÝR.:6921432
EAN.:8591120044637
KOD KRAT.:MOOMK236
KOD VÝR.:OMK236
EAN.:8595073784954
KOD KRAT.:MOOKTA8PCO5V1/1400DA
KOD VÝR.:OKTA8PCO5V1/1400DALI
EAN.:8596099013639
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena