OSRAM dekorativní klip lampa HELPER GADGET 830 USB Bílá
KOD KRAT.:OS4058075849266
KOD VÝR.:4058075849266
EAN.:4058075849266
| Výrobce: | |
| Produktová řada | WiZ Button |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514554795 |
| Délka | 64 |
| Rozměry | 64x64x19mm |
| Šířka | 64 |
| Výška | 18.5 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 46 mm |
| Podskupina zboží | Smart zařízení |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 76 mm |
| Výška balení | 161 mm |
| Krytí | IP20 |
| EOC | 871951455479500 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514554795 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIW8719514554795 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003501301 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003501322 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4058075849266
KOD VÝR.:4058075849266
EAN.:4058075849266
KOD KRAT.:PHI8719514435216
KOD VÝR.:871951443521600
EAN.:8719514435216
KOD KRAT.:PHI8719514328679
KOD VÝR.:871951432867900
EAN.:8719514328679
KOD KRAT.:PHI50492/30/P0
KOD VÝR.:8718696164532
EAN.:8718696164532
KOD KRAT.:OS4099854358876
KOD VÝR.:4099854358876
EAN.:4099854358876
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena