PHILIPS LED bodové svítidlo Kosipo 1xGU10 IP20 ;bílá
KOD KRAT.:PHI8719514435216
KOD VÝR.:871951443521600
EAN.:8719514435216
| Barva těla | BÍLÁ |
|---|---|
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Úhel vyzařování | 114 st. |
| Napětí | 5 V |
| Příkon | 1.8 W |
| Včetně zdroje | true |
| S pohybovým čidlem? | false |
| EAN | 4058075849266 |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | OSRAM |
| Světelný tok | 140 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 4058075849273 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4058075849266 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075849266 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHI8719514435216
KOD VÝR.:871951443521600
EAN.:8719514435216
KOD KRAT.:PHI8719514328679
KOD VÝR.:871951432867900
EAN.:8719514328679
KOD KRAT.:PHI50492/30/P0
KOD VÝR.:8718696164532
EAN.:8718696164532
KOD KRAT.:OS4099854358876
KOD VÝR.:4099854358876
EAN.:4099854358876
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena