MODUS nouzový modul LIDER-EVG PLUS 6/80W 1hod. ;kabel 100cm
KOD KRAT.:MONNZLDPLUS80
KOD VÝR.:213080100057
EAN.:5902869536179
| Výrobce: | |
| Produktová řada | WiZ Panel tunable |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169071414 |
| Délka | 1195 |
| Rozměry | xxmm |
| Šířka | 295 |
| Výška | 42 |
| Technické parametry: | |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 3400 lm |
| Teplota chromatičnosti | 27-6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Barevné provedení | černá |
| Index barevného podání | 80 |
| Krytí | IP20 |
| Příkon | 36 W |
| EAN | 8720169071414 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003248801 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872016907141400 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIW8720169071414 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003248822 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MONNZLDPLUS80
KOD VÝR.:213080100057
EAN.:5902869536179
KOD KRAT.:AMEPH0500123
KOD VÝR.:EPH0500123
EAN.:3606480525223
KOD KRAT.:AMEPH0300123
KOD VÝR.:EPH0300123
EAN.:3606480525018
KOD KRAT.:AMEPH1400121
KOD VÝR.:EPH1400121
EAN.:3606480525605
KOD KRAT.:MOFIT3000A4KN/ND
KOD VÝR.:FIT3000A4KN600/ND
EAN.:8596099024765
KOD KRAT.:OSIFLCO20/830WT
KOD VÝR.:4058075574755
EAN.:4058075574755
KOD KRAT.:OSIFLCO10/840WT
KOD VÝR.:4058075574618
EAN.:4058075574618
KOD KRAT.:DUSV305440
KOD VÝR.:D305440
EAN.:8011905835699
KOD KRAT.:PHIW8719514554856
KOD VÝR.:871951455485600
EAN.:8719514554856
KOD KRAT.:PHLEDW8719514372689
KOD VÝR.:871951437268900
EAN.:8719514372689
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena