LEDVANCE SUN@Home svít.panel.LED Planon.P 20W 1800lm/22-5000K IP20 30Y 30x30
KOD KRAT.:OSISAHPLP203030
KOD VÝR.:4058075576070
EAN.:4058075576070
| Výrobce: | |
| Produktová řada | WiZ Spot RGB |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514372689 |
| Rozměry | 58x50x50mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 70 mm |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 345 lm |
| Šířka balení | 105 mm |
| Výška balení | 160 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Reflektor | ANO |
| EAN | 8719514372689 | pck | 3 | pck |
| GPC | 929002448441 | pck | 3 | pck |
| EOC | 871951437268900 | pck | 3 | pck |
| KOD | PHLEDW8719514372689 | pck | 3 | pck |
KOD KRAT.:OSISAHPLP203030
KOD VÝR.:4058075576070
EAN.:4058075576070
KOD KRAT.:OSISAHPLF203030
KOD VÝR.:4058075576018
EAN.:4058075576018
KOD KRAT.:MOBRSB3KO375V2/NDSM
KOD VÝR.:BRSB3KO375V2/NDSM
EAN.:8595073796797
KOD KRAT.:OSH64429PRO
KOD VÝR.:4050300987262
EAN.:4050300987262
KOD KRAT.:AMEPH4400121
KOD VÝR.:EPH4400121
EAN.:3606480526992
KOD KRAT.:OSISMPLF286010TWWF
KOD VÝR.:4058075484610
EAN.:4058075484610
KOD KRAT.:OSHLX64625
KOD VÝR.:4050300006703
EAN.:4050300006703
KOD KRAT.:PHIH8719514338500
KOD VÝR.:871951433850000
EAN.:8719514338500
KOD KRAT.:AMEPH4100121
KOD VÝR.:EPH4100121
EAN.:3606480526831
KOD KRAT.:AMEPH3400121
KOD VÝR.:EPH3400121
EAN.:3606480526541
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena