MODUS LED panel FIT 35W 4500lm/840 IP40; 60x60cm vestav. Dim
KOD KRAT.:MOFIT4000A4KN/DIM
KOD VÝR.:FIT4000A4KN600/DIM
EAN.:8596099072797
| Délka balení | 310 mm |
|---|---|
| přepravní rozměr cm | 31 cm |
| Šířka balení | 310 mm |
| Výška balení | 310 mm |
| Výrobce | OSMONT |
| Produktová řada | ISIS |
| Užitý zdroj | klasická žárovka |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8591728637064 |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Patice | E27 |
| Příkon | 40 W |
| Typ svítidla | závěsné |
| Krytí | IP40 |
| EAN | 8591728637064 | ks | 1 | ks |
| KOD | OMISI63706 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOFIT4000A4KN/DIM
KOD VÝR.:FIT4000A4KN600/DIM
EAN.:8596099072797
KOD KRAT.:MOQP2B/350ND
KOD VÝR.:QP2B600/350ND
EAN.:8595073708486
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena