BETTERMANN matice k průchodce PVC PG21 Kód:2043211
KOD KRAT.:OB2043211
KOD VÝR.:2043211
EAN.:4012195179115
| Výrobce: | |
| Produktová řada | WiZ Globe filament tunable |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699786816 |
| Rozměry | 180x125x125mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 128 mm |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 640 lm |
| Šířka balení | 128 mm |
| Výška balení | 225 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| EAN | 8718699786816 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIW8718699786816 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003017922 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OB2043211
KOD VÝR.:2043211
EAN.:4012195179115
KOD KRAT.:OSH64336A
KOD VÝR.:4008321186713
EAN.:4008321186713
KOD KRAT.:BEP5705
KOD VÝR.:3402005000
EAN.:8595025363589
KOD KRAT.:PHIH8719514342347
KOD VÝR.:871951434234700
EAN.:8719514342347
KOD KRAT.:MOFITA4KO625
KOD VÝR.:FITA4KO625
EAN.:8596099043896
KOD KRAT.:MOINLA1C4V1600/700ND
KOD VÝR.:INLA1C4V1600/700NDK
EAN.:8595073736496
KOD KRAT.:AMA9D55610
KOD VÝR.:A9D55610
EAN.:3606480472619
KOD KRAT.:BEEV020
KOD VÝR.:2617002000
EAN.:8595025394026
KOD KRAT.:ENLR6APBL4
KOD VÝR.:7638900246599
EAN.:7638900246599
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena