MODUS přisazené svítidlo LED KSK 41W 5000lm/840 IP44 ND;
KOD KRAT.:MOKSK4000M4KS/ND
KOD VÝR.:KSK4000M4KS/ND
EAN.:8595073796599
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | ELEMENT |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8592624094487 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 31 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 81 mm |
| Úhel vyzařování | 180 st. |
| Výška balení | 81 mm |
| EAN | 8592624094487 | ks | 1 | ks |
| KOD | AB3299E-A02100 04 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOKSK4000M4KS/ND
KOD VÝR.:KSK4000M4KS/ND
EAN.:8595073796599
KOD KRAT.:BEJ0103
KOD VÝR.:2504600110
EAN.:8592920090701
KOD KRAT.:SIPS01
KOD VÝR.:PS01
EAN.:8595092107369
KOD KRAT.:EEELOBL25/16-4
KOD VÝR.:1000872
EAN.:5902626199562
KOD KRAT.:MORS400CI
KOD VÝR.:OZVORS400CI
KOD KRAT.:AB3557G-A01340 H1
KOD VÝR.:3557G-A01340 H1
EAN.:8595017205811
KOD KRAT.:PHI8721103037015
KOD VÝR.:872110303701500
EAN.:8721103037015
KOD KRAT.:NAH385006000
KOD VÝR.:385006000
EAN.:8595209907356
KOD KRAT.:BESM5001
KOD VÝR.:2335050010
EAN.:8592920085738
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena