PHILIPS svít.nástěn. LED Fylx WA Max 5W BL HV
KOD KRAT.:PHI8721103104915
KOD VÝR.:872110310491500
EAN.:8721103104915
| Výrobce: | |
| Produktová řada | WiZ Edison filament tunable |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514551077 |
| Rozměry | 143x64x64mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 85 mm |
| Označení zdroje | ST64 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 18.5 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 640 lm |
| Šířka balení | 180 mm |
| Výška balení | 185 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 60 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| EAN | 8719514551077 | pck | 3 | pck |
| GPC | 929003018731 | pck | 3 | pck |
| EOC | 871951455107701 | pck | 3 | pck |
| KOD | PHIW8719514551077 | pck | 3 | pck |
| EAN | 08719514552579 | box | 11 | pck |
| GPC | 929003018742 | pck | 3 | pck |
KOD KRAT.:PHI8721103104915
KOD VÝR.:872110310491500
EAN.:8721103104915
KOD KRAT.:PHLEDB2.8/WWF/E14/4
KOD VÝR.:8719514309784
EAN.:8719514309784
KOD KRAT.:MOZH21
KOD VÝR.:54102
EAN.:8595073762402
KOD KRAT.:PHI8720169351417
KOD VÝR.:872016935141700
EAN.:8720169351417
KOD KRAT.:NAH384033000
KOD VÝR.:384033000
EAN.:8595209905956
KOD KRAT.:OEZPV1463AgG
KOD VÝR.:06738
EAN.:8590125067382
KOD KRAT.:OSISMF20RGBTWNEONWF
KOD VÝR.:4058075504806
EAN.:4058075504806
KOD KRAT.:PNSL2400/B
KOD VÝR.:SL2400/B
EAN.:8595216614704
KOD KRAT.:EAPL6-C25/3
KOD VÝR.:286603
EAN.:4015082866037
KOD KRAT.:GH-VPC13/1000
KOD VÝR.:VPC 13/1000
EAN.:8591120100449
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena