PHILIPS LED DISC CLA 60W A60 E27 2700K CL EELA
KOD KRAT.:PH8721103054814
KOD VÝR.:872110305481400
EAN.:8721103054814
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718291158776 |
| Délka | 181 |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 12 ks |
| Průměr | 75 |
| Energetická třída | A+ |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Do uzavřených svítidel | ANO |
| Podskupina zboží | Speciály |
| Příkon | 94 W |
| S bezpečností fólií | ANO |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Světelný tok | 9400 lm |
| Teplota chromatičnosti | 2890 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| uwe filter | NE |
| Životnost | 27000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E40 |
| Pracovní poloha | libovolná |
| EAN | 8718291158776 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHVCDOET100/828 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871829115877600 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718291158783 | box | 11 | ks |
| GPC | 928154808835 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PH8721103054814
KOD VÝR.:872110305481400
EAN.:8721103054814
KOD KRAT.:OS4099854442735
KOD VÝR.:4099854442735
EAN.:4099854442735
KOD KRAT.:OS4099854538391
KOD VÝR.:4099854538391
EAN.:4099854538391
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena