Schneider CEDAR PLUS křížový přepínač r. 7 IP44 šedá
KOD KRAT.:AMWDE000670
KOD VÝR.:WDE000670
EAN.:3303432400217
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | MASTER CDM-T |
| Logistické informace: | |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 12 ks |
| EAN | 8711500199270 |
| Váha | 0.042 kg |
| Délka | 100 |
| Průměr | 19 |
| Energetická třída | A+ |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Do uzavřených svítidel | ANO |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Podskupina zboží | Halogenidy |
| přepravní rozměr cm | 11 cm |
| S bezpečností fólií | NE |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Světelný tok | 6300 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4200 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Tvar zdroje | trubicový |
| uwe filter | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G12 |
| Pracovní poloha | libovolná |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 70 W |
| Typ svítidla | uzavřené |
| Životnost | 12000 hod |
| EOC | 871150019927015 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500199287 | box | 11 | ks |
| EAN | 08711500199287 | box | 11 | ks |
| EAN | 8711500199270 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHVCDMT70/942 | ks | 1 | ks |
| GPC | 928084505131 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMWDE000670
KOD VÝR.:WDE000670
EAN.:3303432400217
KOD KRAT.:MOUQRAMC600
KOD VÝR.:UQRAMC600
EAN.:8596099001421
KOD KRAT.:PHVCDMRM20/830/40S
KOD VÝR.:871829120303200
EAN.:8718291203032
KOD KRAT.:OSIFLCO20/865BK
KOD VÝR.:4058075574816
EAN.:4058075574816
KOD KRAT.:OSIFLCO20/840
KOD VÝR.:4058075575288
EAN.:4058075575288
KOD KRAT.:MO4306027
KOD VÝR.:4306027
KOD KRAT.:PHQDN470B20S/830BK
KOD VÝR.:871869651590400
EAN.:8718699515904
KOD KRAT.:PHIH8720169321014
KOD VÝR.:8720169321014
EAN.:8720169321014
KOD KRAT.:OSIFLCO50/830BK
KOD VÝR.:4058075574854
EAN.:4058075574854
KOD KRAT.:OSIFLCO20/840WT
KOD VÝR.:4058075574793
EAN.:4058075574793
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena