LEDVANCE LED STRIP CONTROL DIRECT TW RGB ZB LEDV
KOD KRAT.:OS4099854550386
KOD VÝR.:4099854550386
EAN.:4099854550386
| Výrobce: | |
| Výrobce | DURACELL |
|---|---|
| Produktová řada | Special |
| Logistické informace: | |
| EAN | 5000394023352 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 30 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Označení IEC | MN27/A27 |
| Označení zdroje | MN27/A27 |
| Podskupina zboží | speciální baterie |
| přepravní rozměr cm | 3 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 5 mm |
| Výška balení | 5 mm |
| Napětí | 12 V |
| náplň | Alkalická |
| EAN | 5000394023352 | bli | 5 | bli |
| KOD | DRMN27/B1 | bli | 5 | bli |
| EAN | 5000394923355 | box | 11 | bli |
KOD KRAT.:OS4099854550386
KOD VÝR.:4099854550386
EAN.:4099854550386
KOD KRAT.:PHH8721103103659
KOD VÝR.:872110310365900
EAN.:8721103103659
KOD KRAT.:OS4099854455223
KOD VÝR.:4099854455223
EAN.:4099854455223
KOD KRAT.:JCR06
KOD VÝR.:JCB-R06-4B
EAN.:5050028025405
KOD KRAT.:AB2CDS271001R0105
KOD VÝR.:2CDS271001R0105
EAN.:4016779549431
KOD KRAT.:AB3553-06289 B1
KOD VÝR.:3553-06289 B1
EAN.:8595017204333
KOD KRAT.:PHIH8719514342125
KOD VÝR.:871951434212500
EAN.:8719514342125
KOD KRAT.:PH8721103134813
KOD VÝR.:872110313481300
EAN.:8721103134813
KOD KRAT.:NAZR6360
KOD VÝR.:354002000
EAN.:8595209904157
KOD KRAT.:BESD0103
KOD VÝR.:2334101030
EAN.:8592920002254
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena