vodič pevný CY 2.5mm ;žlutozelená
KOD KRAT.:KACY2.5ZZ
KOD VÝR.:CY,H07V-U2,5
EAN.:8595067502694
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8711500211125 |
| Průměr | 24 |
| Balení | 12 ks |
| Délka | 130 |
| Energetická třída | A+ |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Do uzavřených svítidel | ANO |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Podskupina zboží | Halogenidy |
| Příkon | 247 W |
| S bezpečností fólií | NE |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Světelný tok | 26000 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4200 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| uwe filter | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G12 |
| Pracovní poloha | libovolná |
| Životnost | 15000 hod |
| KOD | PHVCDMT250/942 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500211125 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08711500211132 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8711500211132 | box | 11 | ks |
| GPC | 928094205131 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871150021112515 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KACY2.5ZZ
KOD VÝR.:CY,H07V-U2,5
EAN.:8595067502694
KOD KRAT.:OS4099854455346
KOD VÝR.:4099854455346
EAN.:4099854455346
KOD KRAT.:EATLE
KOD VÝR.:101064
EAN.:4015081011698
KOD KRAT.:PHI8720169376083
KOD VÝR.:872016937608300
EAN.:8720169376083
KOD KRAT.:SIWM-30W-O
KOD VÝR.:WM-30W-O
EAN.:8592718028367
KOD KRAT.:AB2CDS251001R0467
KOD VÝR.:2CDS251001R0467
EAN.:4016779496124
KOD KRAT.:PH8720169283886
KOD VÝR.:872016928388600
EAN.:8720169283886
KOD KRAT.:BES9125
KOD VÝR.:2309010050
EAN.:8595025385512
KOD KRAT.:HDD998
KOD VÝR.:D998
EAN.:8595118858091
KOD KRAT.:SIWM-30W-FEL
KOD VÝR.:WM-30W-FEL
EAN.:8592718023867
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena