PHILIPS zářivka TL STANDARD MINI 8W/33-640 G5
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Produktová řada | VIALOX NAV-E |
| Logistické informace: | |
| Délka | 155.00 |
| Balení | 24 ks |
| EAN | 4050300015590 |
| Váha | 0.1076 kg |
| Průměr | 71 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 75 mm |
| Index barevného podání | 20-39 |
| Označení zdroje | Ostatní |
| Podskupina zboží | Sodíkové |
| přepravní rozměr cm | 16.5 cm |
| S bezpečností fólií | ANO |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Šířka balení | 75 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | Ostatní |
| Výška balení | 165 mm |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Pracovní poloha | libovolná |
| Provedení | opál |
| Příkon | 70 W |
| Světelný tok | 5900 lm |
| Životnost | 24000 hod |
| EAN | 4050300015590 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300221250 | box | 11 | ks |
| KOD | OSVNAVE70I | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:OSH64695ECO
KOD VÝR.:4008321928092
EAN.:4008321928092
KOD KRAT.:OSEVA10013/840F
KOD VÝR.:4099854049002
EAN.:4099854049002
KOD KRAT.:PHLEDCA13/WW/BL
KOD VÝR.:871869976451700
EAN.:8718699764517
KOD KRAT.:PHELEDTM10.5W840HO
KOD VÝR.:872016927531700
EAN.:8720169275317
KOD KRAT.:MOLAB4000A6KO600ND
KOD VÝR.:LAB4000A6KO600ND
EAN.:8596099031824
KOD KRAT.:PHVHPIT450/645
KOD VÝR.:871869673653100
EAN.:8718696736531
KOD KRAT.:PHLEDD8.5/840
KOD VÝR.:871869673371400
EAN.:8718696733714
KOD KRAT.:SIWM-20W-L
KOD VÝR.:WM-20W-L
EAN.:8592718023843
KOD KRAT.:AB3901H-A05010 01
KOD VÝR.:3901H-A05010 01
EAN.:8592624064602
KOD KRAT.:OS4099854513206
KOD VÝR.:4099854513206
EAN.:4099854513206
KOD KRAT.:KACYKY5C2.5
KOD VÝR.:CYKY5x2.5
EAN.:8595067595122
KOD KRAT.:KACY10ZZ
KOD VÝR.:CY,H07V-U10
EAN.:8591043106054
KOD KRAT.:PH8720169191679
KOD VÝR.:872016919167900
EAN.:8720169191679
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena