PHILIPS LED zářivka T8 EM UO 1.2m 17.7W/36W G13 2400lm/865 35Y
KOD KRAT.:PHELEDT17.7/865UO
KOD VÝR.:8720169292451
EAN.:8720169292451
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169204805 |
| Rozměry | 1214x28x1214mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 30.5 mm |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 30.5 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Výška balení | 1277 mm |
| Patice | G13 |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| EAN | 8720169204805 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003154301 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872016920480500 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLED8720169204805 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHELEDT17.7/865UO
KOD VÝR.:8720169292451
EAN.:8720169292451
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena