PHILIPS LED downlight DN472B 20S 16.8W 2100lm/840 IP54; bílá
KOD KRAT.:PHQDN472B20S/840WH_pos
KOD VÝR.:871016363932100
EAN.:8710163639321
| Délka balení | 67 mm |
|---|---|
| Šířka balení | 137 mm |
| Výška balení | 166 mm |
| Patice | Ostatní |
| Užitý zdroj | Ostatní |
| Typ svítidla | FLOODLIGHT |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8720169365209 |
| Rozměry | 158x56x130mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Příkon | 20 W |
| EAN | 8720169365209 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872016936520900 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929004642301 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI8720169365209 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHQDN472B20S/840WH_pos
KOD VÝR.:871016363932100
EAN.:8710163639321
KOD KRAT.:OS4058075831391
KOD VÝR.:4058075831391
EAN.:4058075831391
KOD KRAT.:PHQDN145C20S/840
KOD VÝR.:871016333954299
EAN.:8710163339542
KOD KRAT.:KGZ163600.bal
KOD VÝR.:163600.bal
EAN.:8594193600373
KOD KRAT.:OS4099854615467
KOD VÝR.:4099854615467
EAN.:4099854615467
KOD KRAT.:MOSTL8000C3/ND
KOD VÝR.:STL8000C3/ND
EAN.:8596099010560
KOD KRAT.:OSQPTFIT35/220-240
KOD VÝR.:4008321377661
EAN.:4008321377661
KOD KRAT.:PHICL25814W30KB
KOD VÝR.:871869977739500
EAN.:8718699777395
KOD KRAT.:OSQLS/PDCIKIT
KOD VÝR.:4052899920293
EAN.:4052899920293
KOD KRAT.:PHIW8720169071391
KOD VÝR.:872016907139100
EAN.:8720169071391
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena