MODUS mřížka ochranná pro přisazená KL/KM/KS236(228-54)KS136 ;
KOD KRAT.:MOOMK236
KOD VÝR.:OMK236
EAN.:8595073784954
| Výrobce: | |
| Výrobce | EATON |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4015082484095 |
| Délka | 52,5mm |
| Rozměry | 52,5x80x44mm |
| Šířka | 54 |
| Výška | 75 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 52.5 mm |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 44 mm |
| Krytí | IP20 |
| KOD | EAZ-MS-4.0/3 | ks | 1 | ks |
| EAN | 9007912227915 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MOOMK236
KOD VÝR.:OMK236
EAN.:8595073784954
KOD KRAT.:HDL369
KOD VÝR.:L369
EAN.:8595118806979
KOD KRAT.:OS4099854503566
KOD VÝR.:4099854503566
EAN.:4099854503566
KOD KRAT.:SIPS15O
KOD VÝR.:PS15O
EAN.:8592718019709
KOD KRAT.:PHI8721103105554
KOD VÝR.:872110310555400
EAN.:8721103105554
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena