PHILIPS HUE-WA svít.nástěn.žárov. Inara 1x7W 550lm/821 E27 IP44 ;černá
KOD KRAT.:PHIH8719514388512
KOD VÝR.:871951438851200
EAN.:8719514388512
| Délka balení | 106 mm |
|---|---|
| přepravní rozměr cm | 47 cm |
| Šířka balení | 465 mm |
| Výška balení | 470 mm |
| Produktová řada | Suede |
| Světelný tok | 2350 lm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Patice | Ostatní |
| Třída svítidla | I |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | NE |
| EAN | 8718696163603 |
| Váha | 0.815 kg |
| Rozměry | 99x380x380mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Užitý zdroj | LED |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 24 W |
| Životnost | 20000 hod |
| Krytí | IP20 |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8718696163603 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718696232767 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8718696232767 | box | 11 | ks |
| GPC | 915005503701 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI31802/31/EO | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIH8719514388512
KOD VÝR.:871951438851200
EAN.:8719514388512
KOD KRAT.:EA100D125Q
KOD VÝR.:100D125Q
EAN.:5027590427609
KOD KRAT.:BEF61912
KOD VÝR.:2001191020
EAN.:8595025318879
KOD KRAT.:GP189
KOD VÝR.:1041018910
EAN.:4891199015519
KOD KRAT.:OSH64427SAX
KOD VÝR.:4058075094239
EAN.:4058075094239
KOD KRAT.:SIDA27
KOD VÝR.:DA27
EAN.:8592718018856
KOD KRAT.:SP72991201
KOD VÝR.:72991201
EAN.:4013902934584
KOD KRAT.:MGLC0404.9/CD/E14
KOD VÝR.:LC0404.9-E14-6500K
EAN.:4892657053470
KOD KRAT.:MOI418ALDPEPNZ
KOD VÝR.:I418ALDP600EPNZ
EAN.:8595073717068
KOD KRAT.:BEK1331.2
KOD VÝR.:1804100701
EAN.:8592920086063
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena