LIDOKOV klíč 01.044 k zámkům čtyřhran 6x6 mm 01.044
KOD KRAT.:LDKLIC01_044
KOD VÝR.:01.044
EAN.:2029000005585
| Délka balení | 331 mm |
|---|---|
| přepravní rozměr cm | 36.1 cm |
| Šířka balení | 361 mm |
| Výška balení | 244 mm |
| Produktová řada | Skua |
| Užitý zdroj | klasická žárovka |
| Třída svítidla | I |
| Včetně zdroje | NE |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | NE |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8718696165843 |
| Váha | 0.935 kg |
| Rozměry | 218x343x300mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Patice | E27 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Barevné provedení | černá |
| Krytí | IP44 |
| EAN | 8718696234877 | box | 11 | ks |
| EAN | 08718696234877 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8718696165843 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI17382/30/PN | ks | 1 | ks |
| GPC | 915005553401 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:LDKLIC01_044
KOD VÝR.:01.044
EAN.:2029000005585
KOD KRAT.:SIPPV5/ 1.5B
KOD VÝR.:PP50
EAN.:8595092107482
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena