EMOS Zásuvka nástěnná 1-násobná, 16A/250V, IP54
KOD KRAT.:BEA1397
KOD VÝR.:3104139700
EAN.:8592920030844
| Délka balení | 115 mm |
|---|---|
| přepravní rozměr cm | 67.5 cm |
| Šířka balení | 675 mm |
| Výška balení | 117 mm |
| Produktová řada | Pongee |
| Užitý zdroj | klasická žárovka |
| Třída svítidla | I |
| Včetně zdroje | NE |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | NE |
| EAN | 8718696164877 |
| Váha | 1.415 kg |
| Rozměry | 82x628x122mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Patice | GU10 |
| Napětí | 220-240 V |
| Barevné provedení | černá |
| Krytí | IP20 |
| Balení | 6 ks |
| GPC | 915005531601 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696164877 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI50584/30/PN | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696234037 | box | 11 | ks |
| EAN | 08718696234037 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:BEA1397
KOD VÝR.:3104139700
EAN.:8592920030844
KOD KRAT.:MGLC0404.9/CW/E14
KOD VÝR.:LC0404.9-E14-4000K
EAN.:4892657053463
KOD KRAT.:BEP0039
KOD VÝR.:1906100050
EAN.:8595025391834
KOD KRAT.:PHWPBHL1000L78
KOD VÝR.:871150006237600
EAN.:8711500062376
KOD KRAT.:VA56703
KOD VÝR.:56703
EAN.:4008496550616
KOD KRAT.:AMEZ9EUA212
KOD VÝR.:EZ9EUA212
EAN.:3606486369999
KOD KRAT.:PHIH8719514341357
KOD VÝR.:871951434135700
EAN.:8719514341357
KOD KRAT.:SASPCLT35120R
KOD VÝR.:CLT.10.2110R
EAN.:8014748306135
KOD KRAT.:AMNU800218
KOD VÝR.:NU800218
EAN.:3606489458331
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena