Poškozený obal
PHILIPS bodové svítidlo pro žárovku myLiving Paisley 2xGU10 IP20 ;bílá
KOD KRAT.:PHI50572/31/PN_pos
KOD VÝR.:8718696164662
EAN.:8718696164662
| Délka balení | 113 mm |
|---|---|
| přepravní rozměr cm | 33.4 cm |
| Šířka balení | 334 mm |
| Výška balení | 117 mm |
| Produktová řada | Paisley |
| Užitý zdroj | klasická žárovka |
| Třída svítidla | I |
| Včetně zdroje | NE |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | NE |
| EAN | 8718696164662 |
| Váha | 0.645 kg |
| Rozměry | 92x240x118mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Patice | GU10 |
| Napětí | 220-240 V |
| Krytí | IP20 |
| Balení | 6 ks |
| GPC | 915005529501 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696164662 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI50572/31/PN | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718696233825 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHI50572/31/PN_pos
KOD VÝR.:8718696164662
EAN.:8718696164662
KOD KRAT.:MGFIB70600v2/830
KOD VÝR.:FIB70600v2/WH12-3000K
EAN.:4892657099553
KOD KRAT.:PHIH8718696176252
KOD VÝR.:871869617625200
EAN.:8719514476196
KOD KRAT.:BES19275
KOD VÝR.:2401750232
EAN.:8595025318633
KOD KRAT.:HDL257
KOD VÝR.:L257
EAN.:8595118862869
KOD KRAT.:KCNH02
KOD VÝR.:NH02
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena