EATON lišta propojovací 1-faz 63A 10mm ZV7-10-1P-1TE
KOD KRAT.:EAZ-GV-10/1P-1TE
KOD VÝR.:270339
EAN.:4015082703394
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920086124 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 5 mm |
| Podskupina zboží | Anténní technika |
| přepravní rozměr cm | .7 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 5 mm |
| Výška balení | 7 mm |
| EAN | 8592920086124 | bli | 5 | ks |
| KOD | BEK7351.2 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:EAZ-GV-10/1P-1TE
KOD VÝR.:270339
EAN.:4015082703394
KOD KRAT.:HDL488
KOD VÝR.:L488
EAN.:8595118853737
KOD KRAT.:NAZTR725NBB
KOD VÝR.:362003000
EAN.:8595209902023
KOD KRAT.:LG088192
KOD VÝR.:088192
EAN.:3414971618008
KOD KRAT.:OSEST5HEAC16840
KOD VÝR.:4058075824317
EAN.:4058075824317
KOD KRAT.:KCNK
KOD VÝR.:NK
KOD KRAT.:MDSBR6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048963
KOD KRAT.:HDL258
KOD VÝR.:L258
EAN.:8595118864351
KOD KRAT.:HDL257
KOD VÝR.:L257
EAN.:8595118862869
KOD KRAT.:KCNH02
KOD VÝR.:NH02
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena