PHILIPS LED bodové svítidlo Kosipo 3xGU10 IP20 ;bílá
KOD KRAT.:PHI8719514435254
KOD VÝR.:871951443525400
EAN.:8719514435254
| Délka balení | 75 mm |
|---|---|
| Šířka balení | 280 mm |
| Výška balení | 280 mm |
| Produktová řada | Doris |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Patice | Ostatní |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8718699758783 |
| Délka | 220 |
| Šířka | 220 |
| Výška | 70 |
| Průměr | 220 mm |
| Rozměry | 70x222x222mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Index barevného podání | 80 |
| Světelný tok | 600 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Příkon | 6 W |
| Krytí | IP44 |
| EAN | 8718699758783 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHICL2576W27KW | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002367301 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHI8719514435254
KOD VÝR.:871951443525400
EAN.:8719514435254
KOD KRAT.:KKS-66_FB
KOD VÝR.:S-66_FB
EAN.:8595057614734
KOD KRAT.:OS4099854649868
KOD VÝR.:4099854649868
EAN.:4099854649868
KOD KRAT.:PHI8720169266377_pos
KOD VÝR.:872016926637700
EAN.:8720169266377
KOD KRAT.:OS4099854615405
KOD VÝR.:4099854615405
EAN.:4099854615405
KOD KRAT.:PHI8719514385801
KOD VÝR.:871951438580100
EAN.:8719514385801
KOD KRAT.:AMNU200454
KOD VÝR.:NU200454
EAN.:3606489452391
KOD KRAT.:PHQRC065ZSME-3/WH
KOD VÝR.:871016336592399
EAN.:8710163365923
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena