flexibilní kabel CYSY 4x0.75mm (H05VV-F) ;bílá
KOD KRAT.:KAH05VVF4G0.75B
KOD VÝR.:1230030
EAN.:8591043359269
| Délka balení | 78 mm |
|---|---|
| Šířka balení | 333 mm |
| Výška balení | 341 mm |
| Produktová řada | CAVANAL |
| Světelný tok | 150 lm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Patice | Ostatní |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8718696169308 |
| Délka | 298 |
| Šířka | 298 |
| Výška | 70 |
| Rozměry | 70x298x298mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Index barevného podání | 80 |
| Užitý zdroj | LED |
| Příkon | 18 W |
| Krytí | IP20 |
| Balení | 12 ks |
| EAN | 8718696169308 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI32810/31/P0 | ks | 1 | ks |
| GPC | 915005676801 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KAH05VVF4G0.75B
KOD VÝR.:1230030
EAN.:8591043359269
KOD KRAT.:MOQP2C/700ND
KOD VÝR.:QP2C600/700ND
EAN.:8595073720327
KOD KRAT.:MOQPN5C/1050ND
KOD VÝR.:QPN5C600/1050ND
EAN.:8596099007836
KOD KRAT.:AMNU230618
KOD VÝR.:NU230618
EAN.:3606481953131
KOD KRAT.:MOQP3C/1050ND
KOD VÝR.:QP3C600/1050ND
EAN.:8595073790153
KOD KRAT.:PHICL202ECRD64WHV
KOD VÝR.:8718699729035
EAN.:8718699729035
KOD KRAT.:MOISRCC2KV3V162/DI14
KOD VÝR.:ISRCC2KV3V162/DALI1400I5
EAN.:8596099013219
KOD KRAT.:OSISMORMO2438BWF
KOD VÝR.:4058075486362
EAN.:4058075486362
KOD KRAT.:PHLEDP7W/WWF/E27/BL
KOD VÝR.:8718699772253
EAN.:8718699772253
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena