LEDVANCE LED svíčka filament PFM B35 3.4W/40W E14 2700K 470lm NonDim 15Y čirá
KOD KRAT.:OS4099854466946
KOD VÝR.:4099854466946
EAN.:4099854466946
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8718699798963 |
| Technické parametry: | |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Nouzová |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 1587 lm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Užitý zdroj | Ostatní |
| Krytí | IP65 |
| Příkon | 10 W |
| EAN | 8718699798963 | ks | 1 | ks |
| GPC | 912401483511 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871869979896300 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHQEM8718699798963 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854466946
KOD VÝR.:4099854466946
EAN.:4099854466946
KOD KRAT.:HTRSOC
KOD VÝR.:V085
EAN.:8595614701259
KOD KRAT.:PHQBN126C52S/840D
KOD VÝR.:872016910065799
EAN.:8720169100657
KOD KRAT.:OS4099854435041
KOD VÝR.:4099854435041
EAN.:4099854435041
KOD KRAT.:OSA64210ULT-1BL
KOD VÝR.:4062172395205
EAN.:4062172395205
KOD KRAT.:OSA64193ULT-2HB
KOD VÝR.:4062172387491
EAN.:4062172387491
KOD KRAT.:OS4099854434723
KOD VÝR.:4099854434723
EAN.:4099854434723
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena