LEDVANCE SMART+ svíčka B35 4W/40W E14 2700K 470lm Dim 15Y BT˙
KOD KRAT.:OSESMFB4DBT
KOD VÝR.:4058075486102
EAN.:4058075486102
| Délka balení | 31 mm |
|---|---|
| Šířka balení | 73 mm |
| Výška balení | 1161 mm |
| Produktová řada | LINEAR |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Patice | Ostatní |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8718696127490 |
| Délka | 1124 |
| Šířka | 22 |
| Výška | 36 |
| Rozměry | 36x1124x22mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Index barevného podání | 80 |
| Světelný tok | 1600 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Příkon | 18 W |
| Krytí | IP20 |
| GPC | 915004985802 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696127490 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI85087/31/16 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSESMFB4DBT
KOD VÝR.:4058075486102
EAN.:4058075486102
KOD KRAT.:OSESMP5DE14BT
KOD VÝR.:4058075485259
EAN.:4058075485259
KOD KRAT.:ENFEL123AP
KOD VÝR.:7638900052008
EAN.:7638900052008
KOD KRAT.:OSL4/UVC
KOD VÝR.:4058075594722
EAN.:4058075594722
KOD KRAT.:OSISMF12RGBTWBT
KOD VÝR.:4058075504820
EAN.:4058075504820
KOD KRAT.:PHI40905/31/P9
KOD VÝR.:8718696174593
EAN.:8718696174593
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena