LEDVANCE LED zářivka EXT HE P T5 AC 0.85m 10.5W/21W G5 1600lm/865 75Y
KOD KRAT.:OSELT5EXHE21/10/865
KOD VÝR.:4099854294204
EAN.:4099854294204
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Ledinaire Batten (generace 3) |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8719514527867 |
| Technické parametry: | |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Liniová |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Typ svítidla | Liniová |
| Krytí | IP20 |
| Příkon | 10 W |
| Světelný tok | 1050 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Životnost | 50000 hod |
| GPC | 911401841982 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514527867 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHQBN021C-527867 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951452786799 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSELT5EXHE21/10/865
KOD VÝR.:4099854294204
EAN.:4099854294204
KOD KRAT.:OS4099854434969
KOD VÝR.:4099854434969
EAN.:4099854434969
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena